20180416_165513DSC_0030

Balandžio mėn. Dienos centro vaikai dalyvavo gyvenimo įgūdžių ugdymo užsiėmimuose, kurių metu  mokėsi aktyvaus klausymosi principų, išreikšti savo jausmus; pažvelgti į savo šeimą, jos narius, pristatyti juos, pažvelgti į kiekvieną žaismingai, pastebint stipriąsias puses.
Draugiško bendravimo, komandinio darbo, klausymosi įgūdžių, pastabumo, loginio mąstymo vaikai mokėsi  žaisdami įvairius žaidimus. 
Dienos centro psichologės vedamuose užsiėmimuose vaikai mokėsi  vertinti save, stiprinti pasitikėjimą savo jėgomis, mokėsi geriau įsiklausyti ir suprasti kitus grupėje dalyvavusius vaikus.
Vaikai taip pat mokėsi kepti žagarėlius, obuolių pyragą, keksą. Kūrybinių darbelių užsiėmimų metu   vaikai lavino savo vaizduotę bei kūrybinius gebėjimus.
Sveikos gyvensenos užsiėmimų metu sužinojo daugiau informacijos apie kompiuterio ir televizijos žalą akims, kokį poveikį kelia nuolatos žaidžiami kompiuteriniai žaidimai; mokėsi atlikti paprastus pratimus akims pailsinti. 
Vaikams surengta Atvelykio popietė, kurioje  vaikai dažė ir margino kiaušinius, vyko margučių ridenimo varžybos, vaikai žaidė įvairius žaidimus. Aktyviausi veiklose dalyvavę Dienos centro vaikai buvo apdovanoti.
Įgyvendinant Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektą „Sveiki, greiti aktyvūs“, vaikams buvo organizuojami sveiko maisto gaminimo užsiėmimai, kurių metu mokėsi pasigaminti sveiko maisto, buvo formuojami sveiko maisto gaminimo įgūdžiai;  Ekologiško gyvenimo būdo įgūdžių ugdymo užsiėmimai – jų metu vaikai supažindinami su pagrindiniais ekologiško gyvenimo būdo principais; Taip pat vyko krepšinio treniruotės, apsilankyta Akropolio ledo arenoje. 
Dienos centro vaikai bei darbuotojai sudalyvavo UAB „Vakarų medienos grupės“ suorganizuotoje iniciatyvoje, kurios metu buvo gaminami vabzdžių nameliai. Vabzdžiams skirti nameliai buvo nuvežti į Žemaitijos nacionalinį parką, kur vyko jų įkurtuvių darbai; apsilankėme Žemaitijos nacionalinio parko muziejuose. Vieni iš pagrindinių šios iniciatyvos tikslų – vaikų ugdymas ir gamtos pažinimo skatinimas.​​​​​​