Draugiškas ir kūrybingas ruduo vaikų dienos centre

Dienos socialinės priežiūros skyrių lankantys vaikai aktyviai leidžia rudenėjančias dienas: dalyvavo žaidimų užsiėmimuose, kurių  metu skatintas pozityvus užimtumas, aktyvumas, mokytasi draugiško bendravimo, komandinio darbo įgūdžių, lavino reakciją ir loginį mąstymą. Sveikos gyvensenos užsiėmimuose vaikai įgijo daugiau žinių kaip tinkamai derinti poilsį ir darbą, sužinojo kodėl svarbus dienos rėžimas, kodėl svarbu judėti ir mankštintis. Gyvenimo įgūdžių užsiėmimuose buvo lavinamas vaikų gebėjims suprasti kitų žmonių jausmus, užjausti. Užsiėmimų metu vaikai bandė  išreikšti savo jausmus, dirbti grupėje, buvo mokomi suprasti, kas yra draugystė, kokios jos ribos ir koks esi  draugas.

Vaikai aktyviai dalyvavo maisto gaminimo įgūdžių ugdymo užsiėmimuose, mokėsi gaminti žagarėlius, kepė blynus, plakė pieno ir ledų kokteilius. Užsiėmimų metu vaikai mokėsi tinkamai paruošti produktus, laikytis maisto higienos, mokėsi tinkamai ir saugiau naudotis virtuvės įrankiais bei prietaisais.

Dalyvaudami rankdarbių užsiėmimuose vaikai lavino vaizduotę, pirštų motoriką, mokėsi kurti dekoracijas, lavino savo kūrybinius gebėjimus.

IMG_1895                IMG_2045