Ypatingų poreikių vaikų dieninė stovykla projekte „Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste“

Siekiant atsižvelgti į projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste“ dalyvių pasiūlymus bei pageidavimus, LPF „Dienvidis“, vykdantis projekto veiklas, organizavo dieninę stovyklą šeimoms, kurios augina vaikus su ypatingais poreikiais.

„Labai džiugu, kad susirinko šeimos ne tik iš Klaipėdos, bet ir iš Vilniaus, Kauno bei Rietavo miestų „ – teigė stovyklos organizatoriai. Visos savaitės veiklos buvo orientuotos į tai, kad šeimos kartu bendrautų, dalintųsi savo patirtimi, o vaikai kartu su savo tėvais per turimus savo pojūčius dar labiau pažintų juos supantį pasaulį. Šeimos Klaipėdos Universiteto botanikos sode dalyvavo edukaciniame užsiėmime, kurio metu susipažino su įvairiomis vaistažolėmis, prieskoninėmis žolelėmis, Kretingos botanikos sode šeimos kepė duoną pagal senovės papročius ir tradicijas. ,,Pojūčių pasaulyje‘’, Klaipėdoje vaikai tyrinėjo, lietė, klausėsi. Vieną iš stovyklos dienų vaikai, padedami savo tėvų siuvo lėles. Pasitelkdami fantaziją, kūrybiškumą ir darant viską su meile vaikai džiaugėsi savo darbo rezultatais, nes kiekvieno lėlė buvo išskirtinė. Dienos stovykla šeimoms baigėsi apsilankymu delfinariume – tai terapija ne tik akims, bet ir sielai. „Ačiū šeimoms už plačiai atvertas širdis, už pasitikėjimą ir savo gyvenimo istorijų pasidalinimą. Kartu Jūs kaip didelė komanda, o kiekvienas Jūsų vaikas unikali, stipri ir talentinga asmenybė!“ – linkėjo stovyklos organizatoriai.

Daugiau informacijos apie šią bei kitas nemokamas paslaugas šeimoms: BĮ Klaipėdos šeimos ir vaiko gerovės centras. Debreceno g. 48, tel. Nr. 8 63031442, e.p. paslaugosklaipedoje@gmail.com, www.seimaiklaipedoje.lt