puslapio medis
Wosail – moterys ant denio

Klaipėdos sporto klubas Ostmarina, kartu su savo partneriu Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centru įgyvendina projektą „Wosail“.

 Šis projektas siekia įtraukti socialinę atskirtį patiriančias moteris į buriavimą ir taip didinti jų pasitikėjimą savimi, skatinti rinktis aktyvią veiklą, socializuotis.
Projekto tikslas – suformuoti ir apmokyti visiškai moterišką kreiserinio buriavimo įgulą ir paruošti jas varžyboms. Iš pradžių moterys susipažins su burinio laivo konstrukcija, jos turės teorines buriavimo, navigacijos, saugumo jūroje paskaitas, taip pat psichologinius komandos formavimo, pasirengimo varžyboms mokymus.
Projekte dalyves įkvepia ir motyvuoja jau patyrusios buriuotojos. Projekto kulminacija – po teorinių paskaitų ir praktinių plaukiojimų moterų įgula “Wosail” dalyvauja kreiserinio buriavimo varžybose. Dalyvavimas varžybose suteikia moterims daugiau pasitikėjo savimi, įrodo, kad ir moterų įgula gali varžytis kreiserinio buriavimo varžybose, motyvuoja tęsti šią veiklą. O kreiserinio buriavimo bendruomenėje įneša daugiau įvairovės, priartina moterų galimybes patekti į įgulas. “Wosail” moterys savo pavyzdžiu įkvėpia kitas moteris ateiti į buriavimą. O bendrame kontekste moteriškos įgulos dalyvavimas varžybose ir šio fakto viešinimas žiniasklaidoje didina ir buriavimo sporto matomumą.

Projektas tęsiasi iki 2022 m. rugpjūčio.
Sporto klubo “Ostmarina” ir Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centru vykdomas projektas “Wosail” bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo
mainų paramos fondas.

Kontaktai

wosail.moterysantdenio@gmail.com
www.ostmarina.info

Skip to content